Szczegóły oferty

Warszawa, Włochy, ul. Leonidasa

Warszawa, Włochy, ul. Leonidasa

Mieszkanie - sprzedaż 489 000 PLN 6 985,71PLN/m2
70 m2  Pokoje: 3 1950 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Na sprzedaż lokal mieszkalny z ogromnym potencjałem, znajdujący się w parterowym domu dwulokalowym. Dom posadowiony jest na dużej działce (o pow. 521 m2) w Warszawie w dzielnicy Włochy (Okęcie) przy ul. Leonidasa. To propozycja dla osób, które chcą mieszkać w komforcie, jaki daje dom z ogrodem, nie rezygnując z miejskich udogodnień.

Znakomita lokalizacja, w bliskiej odległości ul. Łopuszańska i Al. Krakowska. Około 10 minut spacerem do przystanków tramwajowych (7,9,15) i autobusowych (141,154,317). Świetne połączenie z lotniskiem Chopina oraz z Południową Obwodnicą Warszawy (trasa S2).

Mieszkanie znajduje się na parterze budynku od strony północnej. Parter ma powierzchnię całkowitą 35m2 i składa się z: przedpokoju, widnej łazienki (z wc, kabiną prysznicową, umywalką i pralką), salonu z widnym aneksem kuchennym i z wyjściem na ogród (powierzchnia użytkowa lokalu ujawniona w dziale I-O księgi wieczystej wynosi 30,49 m2). Poniżej znajduje się wysokie podpiwniczenie z oknami (od strony wschodniej, północnej i zachodniej) o powierzchni 35 m2. Podpiwniczenie zostało dobrze ocieplone i zaadaptowane na cele mieszkalne. Przyziemie składa się z: widnego korytarza, dużego widnego pokoju oraz mniejszego pokoju (bez okna), który pełni funkcję sypialni. Do przyziemia prowadzą schody. Wyjście na schody (zamykane na drzwi) jest w przedpokoju na parterze.

To wyjątkowe mieszkanie znajduje się w budynku mieszkalnym, podzielonym na dwa niezależne lokale. Dom został wykonany w technologii tradycyjnej, murowanej z cegły (w latach 50-tych) i znajduje się na dużej działce gruntu (o powierzchni 521 m2). Z własnością lokalu, oferowanego do sprzedaży, związany jest udział w wysokości 1/2 części we współwłasności działki oraz budynku. Działka gruntu, na której został posadowiony budynek, jest w całości ogrodzona. Ponadto działka została podzielona ogrodzeniem na dwie części (wzdłuż ściany dzielącej budynek na dwa lokale). W ten sposób aktualni właściciele mieszkania (tak jak ich poprzednicy) posiadają część gruntu o powierzchni ok. 260 m2. Od strony ulicy Leonidasa działka posiada częściowo murowane ogrodzenie z bramą wjazdową i furtką. Do mieszkania prowadzą zewnętrzne schody z balustradą. Po drugiej stronie budynku (gdzie znajduje się salon z aneksem kuchennym) jest zejście do ogrodu, po zewnętrznych schodach z barierką. W ogrodzie jest kilka drzew liściastych i komórka na narzędzia.

Na podjeździe, przed bramą wjazdową na teren działki, jest miejsce na dwa samochody osobowe (z którego korzystają obecni właściciele). Na działce za bramą wjazdową jest możliwość postawienia dwóch samochodów (jeden za drugim).

Wszystkie okna PCV. Ekspozycja okien od strony wschodniej, północnej i zachodniej.

Media: woda, prąd, szambo; istnieje możliwość podłączenia do kanalizacji z drogi.
Właściciel jest w trakcie załatwiania formalności związanych z przyłączeniem lokalu do sieci gazowej i instalacją kotła gazowego 2-funkcyjnego o mocy 24 kW.

Stan prawny: odrębna własność lokalu (KW bez obciążeń).

W cenie nieruchomości pozostanie sprzęt AGD i większa część mebli.

Zapraszam do kontaktu po bliższe szczegóły i na prezentację tego nietuzinkowego mieszkania!
Lokalizacja oferty

Perfect Place

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest Perfect Place z siedzibą przy Ogrodowa 48/54, 00-876 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres p.leskiewicz@perfectplace.com.pl… czytaj więcej