Szczegóły oferty

Warszawa, Wola, Płocka

Warszawa, Wola, Płocka

Mieszkanie - sprzedaż 590 000 PLN 11 568,63PLN/m 2
51 m2  Pokoje: 2 1998 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Świetnie położone, przestronne, 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na bliskiej Woli, nieopodal skrzyżowania z ulicą Wolską, ok. 30 metrów od wejścia do stacji metra Płocka, która zostanie oddana do użytku już w drugim kwartale tego roku.

Przedmiotem sprzedaży jest ciche, dobrze doświetlone, bardzo przestronne, 2-pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze zadbanego budynku z 1998 roku, składające się z: salonu połączonego z otwartą kuchnią, sypialni, łazienki, wc oraz przedpokoju. Niepodważalnym atutem przedmiotowej nieruchomości jest doskonały węzeł komunikacyjny, pozwalający na łatwy i szybki dojazd do pozostałych części miasta zarówno dla poruszających się samochodem (bliskość Centrum oraz najważniejszych arterii tej części miasta tj. ulic: Górczewskiej, Wolskiej, Kasprzaka i Alei Prymasa Tysiąclecia) jak i wybierających komunikację miejską (niemal pod samym budynkiem przystanki z kilkoma liniami autobusowymi i tramwajowymi oraz wspominane już, wejście do stacji metra Płocka).

Nieruchomość z ogromnym potencjałem. Lokal ten doskonale nadaje się zarówno do nabycia mającego na celu zaspokojenie własnych potrzeb mieszkaniowych jak i zakupu inwestycyjnego, bo jest to wręcz idealne mieszkanie na wynajem. Przeprowadzając remont istnieje możliwość przerobienia go na lokal 3-pokojowy z kuchnią w aneksie.

Cena podlega negocjacji. Świetna oferta. Polecam i zapraszam do współpracy.
Lokalizacja oferty

Perfect Place

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest Perfect Place z siedzibą przy ul. Sokołowska 9 lok. 573, 01-142 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres p.leskiewicz@perfectplace.com.pl… czytaj więcej