Szczegóły oferty

Pionki, ul. Wspólna

Pionki, ul. Wspólna

Obiekt - sprzedaż 900 000 PLN 1 125PLN/m 2
800 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Oferuję do sprzedaży nieruchomość przemysłową z zapleczem mieszkalno-biurowym znajdującą się w Pionkach powiat radomski. Obecnie świadczone są tu usługi ślusarskie.

Teren o powierzchni 1390m2 jest ogrodzony i zagospodarowany, zabudowany 2 murowanymi budynkami o przeznaczeniu produkcyjno-magazynowym, o łącznej powierzchni 608m2. Brama wjazdowa przystosowana do wjazdu wózkami widłowymi. Budynki są ocieplone i pokryte blachą trapezową, podłączone wszystkie media miejskie (+siła). Ogrzewanie budynków dwojakie: gazowe bądź eko-groszek.

Obok budynków warsztatowych na posesji znajduje się także piętrowy budynek biurowo-mieszkalny o powierzchni użytkowej ok. 200m2, po generalnym remoncie w 2009r. W zależności od potrzeby może być w całości wykorzystany na cele biurowe lub mieszkaniowe. Podłączone wszystkie media miejskie, CO gazowe i kominkowe.

Nieruchomość zlokalizowana jest blisko skrzyżowania dwóch dróg wojewódzkich nr 787 i nr 691 oraz stacji PKP linii łączącej Radom z Dęblinem. Lokalizacja w oddaleniu od sąsiednich zabudowań pozwala nawet na uciążliwą działalność o charakterze produkcyjnym, lub magazynowym. W pobliżu inne zakłady przemysłowo-usługowe.

Agent prowadzący sprzedaż Bohdan Błoch tel. +48 888 854 999
Lokalizacja oferty

Perfect Place

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest Perfect Place z siedzibą przy ul. Sokołowska 9 lok. 573, 01-142 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres p.leskiewicz@perfectplace.com.pl… czytaj więcej