LOKAL
na
WYNAJEM
4 900 PLN
68,82 PLN/m2
WARSZAWAPraga-Południe
Ostrobramska 126
Opis
Do wynajęcia lokal użytkowy, położony na parterze wysokiego budynku z 2016 r. położonego przy głównej ulicy jaką jest Ostrobramska ( okolice ul. Grenadierów ) i z dużą witryną wychodzącą na nią.Lokalizacja stanowiąca pogranicze Grochowa i Gocławia (północna część ul. Ostrobramskiej, czyli tam gdzie znajduje się ten lokal to Grochów a południowa to Gocław). Lokal bezpośrednio sąsiadujący z lokalem, który wynajęliśmy w listopadzie pod salon fryzjerski (planowane otwarcie salonu fryzjerskiego w styczniu), położony w ciągu innych lokali o przeznaczeniu handlowo-usługowym oraz dwóch gastronomicznych tj. m.in. dwa banki, sklep z podłogami (margo), gabinet podologiczny tj. zabiegi związane ze stopami, fryzjer dla psów, żłobek, stomatolog, aparaty słuchowe, naleśnikarnia, wietnamska kuchnia, inne. Lokal b. dobry pod różnego typu usługi i działalności handlowe nie wymagające intensywnego ruchu pieszego. Chętnie wynajmiemy pod salon kosmetyczny, ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo z salonem fryzjerskim, gdzie najemczyni mająca prowadzić fryzjera (posiadająca 15 letnie doświadczenie w prowadzeniu salonu fryzjerskiego i przychodząca do lokalu obok z dużą bazą klientek) w sąsiednim lokalu tj. tym, który oferujemy do wynajęcia, chętnie widziała by działalność kosmetyczną i kierowała by swoje klientki do sąsiedniego względem swojego lokalu kosmetycznego. Lokalizacja o umiarkowanym ruchu pieszym.

Lokal w stanie dobrym, wykończony w 95%, niewymagający dużych nakładów po za przystosowaniem go pod własne potrzeby tj. danej działalności. Wszystkie media.

Lokal pierwotnie składał się z nast. pomieszczeń: sala sprzedaży - 62,84 m2, zaplecze socjalne - 4,63 m2, toaleta - 1,65 m2 + przedsionek - 2,08 m2. Jedno wejście do lokalu od frontu. Obecnie została dobudowana ścianka działowa przez poprzedniego Najemcę dzieląca salę sprzedaży. W razie takiej potrzeby do łatwego, prostego demontażu przez Najemcę.

Przed lokalem wzdłuż całego budynku jest duży wolnostojący parking, co umożliwia podjazd pod lokal celem rozładowania dostaw towaru oraz komfortowy dojazd dla klientów lokalu tj. jest gdzie zaparkować.

Lokal położony przy dużym osiedlu mieszkaniowym tj. starsze i nowsze budownictwo. Blisko przystanki komunikacji miejskiej, b. dobry i szybki dojazd do Centrum.

Lokal wysoki, w garażu podziemnym specjalnie wyznaczone miejsce dla tego lokalu pod urządzenie jednostki zewnętrznej klimatyzacji tj. agregatu klimatyzatora ,,Split" (bezpłatnie). Kurtyna powietrzna nad wejściem do lokalu. Możliwość zamieszczenia bezpłatnie kasetonu reklamowego nad witryną lokalu w specjalnie wyznaczonym do tego pasie dla reklam.

Lokal posiada 2 piony wod.-kan./odpływy i dopływy wody (tj. toaleta i pomieszczenie socjalne), instalację trójfazową elektryczną tzw. ,,siła" umożliwiającą dowolny przydział mocy elektrycznej do 35 kW (inst. elektr. rozprowadzona wewnątrz całego lokalu wraz z dużą ilością gniazdek elektrycznych), instalację C.O. (grzejniki konwektorowe z regulatorem ciepła), instalację wentylacji grawitacyjnej, skrzynkę teletechniczną, skrzynkę bezpiecznikową, hydrant ppoż. W sali sprzedaży do części w której została postawiona ścianka działowa na podłodze panele podłogowe, na pozostałej części wylewka (pozostała część była wykorzystywana pod magazyn). W toalecie i zapleczu socjalnym glazura i terakota. Zaplecze socjalne wyposażone w szafki kuchenne, blat, zlew oraz metalowe szafki stojące (magazynowe). Toaleta wyposażona w zlew, lustro, szafkę pod zlewem i kibelek. W lokalu znajdują się wyłącznie ścianki działowe typu karton-gips tj. toaleta i zaplecze socjalne.

Do ceny czynszu najmu należy doliczyć opłaty specyfikowane przez Administratora, które są ujęte w jednej fakturze zbiorczej np. zaliczki na ciepłą wodę i zimną, c.o., wywóz nieczystości itp. ( na dzień dzisiejszy w kwocie ok. 605 zł. brutto) + prąd ( najemca zawiera bezpośrednio umowę z wybranym przez siebie operatorem/dostawcą energii elektrycznej ) oraz podatek vat w wysokości 23%.

Załączony rzut lokalu pierwotny nie uwzględniający postawionej ściany działowej, która znajduje się w lokalu tj. sala sprzedaży.
Szczegóły oferty

RynekWtórny

Rok budowy2016

PrzeznaczenieHandlowo/Usługowe

Stan budynkuBardzo dobry

Zaplecze socjalneTak

Typ ulicy/drogiGłówna

KomunikacjaAutobus